Продаж фруктів оптом | імпорт фруктів в Україну

Забезпечимо Вам імпорт всіляких фруктів в Україну

Якщо вам потрібно купити фрукти оптовими партіями - звертайтеся до нас, в Всеукраїнську асоціацію імпортерів овочів і фруктів (ВАІОФ). Ми організуємо Вам поставки з-за кордону будь-яких, навіть самих екзотичних фруктів.
Телефон: 044 500 40 21

У минулому році імпорт фруктів в Україну досяг рекордної за останні п’ять років позначки – $ 526 млн, що на 10% більше, ніж роком раніше. Головним постачальником цієї групи товарів в нашу країну традиційно залишається Туреччина (239 тис. т), чия частка в загальному обсязі імпортних закупівель склала в 2018р. 29,6%.

Крім того, великі партії фруктів оптом українські компанії завезли з Еквадору (13,1%), Коста-Ріки (10%), Єгипту (6%), Іспанії (5%), Греції (4,4%), Італії (3 %). В цілому ці 7 країн сформували порядку 71% всього фруктового імпорту України.

Серед 15 найбільших постачальників вперше опинився Узбекистан, який продемонстрував найвищі темпи зростання. Вражає різноманітність продукції, яку пропонують узбецькі товаровиробники: абрикос, столовий виноград, родзинки, курага, чорнослив, диня, хурма. Загальна сума поставок – $ 6 млн.

Щорічно з настанням холодів в Україні різко збільшується попит на екзотичні фрукти, особливо банани та цитрусові. Ця обставина і визначає динаміку поставок цієї товарної групи в нашу країну. В цілому банани, апельсини, мандарини, лимони і грейпфрути формують близько 67% українського фруктового імпорту. Більше половини поставок цитрусових забезпечує Туреччина, а найбільший обсяг бананів прибуває до нас з Еквадору і Коста-Ріки. Цей ніжний і швидкопсувний продукт доставляється в Україну морем більше 20 днів, тому американські фермери зрізають плоди зеленими, піддають спеціальній обробці, а відразу після прибуття компанії-імпортери поміщають їх у газаціонні камери для дозрівання.

Якщо ви зацікавлені в надійному і взаємовигідному партнерстві з постачальниками фруктів, звертайтеся до нас в ВАІОФ. Ми – недержавна некомерційна громадська організація, заснована на принципах рівноправності, добровільності, вільного волевиявлення і спільності інтересів всіх учасників.

На нашому сайті ви знайдете контакти багатьох компаній, з якими зможете укласти угоди про співпрацю і купити фрукти оптом на самих вигідних умовах. Просто наберіть 044 500 40 21 та користуйтеся перевагами співпраці з UAIVF вже сьогодні!