Оптовий продаж овочів | імпорт і постачання овочів в Україну

Виконаємо поставку в Україну овочів в будь-якому оптовому обсязі

Забезпечуємо імпорт овочів від іноземних виробників українським компаніям. Якщо вам потрібно купити овочі оптом і знайти надійного постачальника овочів - звертайтеся до нас, до Всеукраїнської асоціації імпортерів овочів і фруктів (ВАІОФ).
Телефон: 044 500 40 21

Україна живе в умовах ринкової економіки вже близько трьох десятків років, проте ринок поставок овочів оптом, в тому числі з-за кордону, в нашій країні все ще формується. І далеко не всі можливості тут використовуються повною мірою.

Так, в 2018р. обсяг закупівель оптом овочів в Україну зріс на цілих 40% і склав $ 92,5 млн (не рахуючи грибів і соєвих). У той же час експортні поставки аналогічної продукції ледь досягли $ 40 млн. Це означає, що дефіцит овочів на українському ринку склав близько $ 53 млн, що на $ 20 млн більше, ніж в 2017р. Експорт теж збільшився, але всього на 7%.

Фахівці стверджують, що в Україні з року в рік відчувається дефіцит за всіма основними овочевим позиціях, крім консервованих і заморожених овочів, де традиційно відзначається невеликий профіцит. У 2018р. практично в 3 рази в порівнянні з 2017р. збільшилися закупівлі моркви, трохи менше – цибулі, капусти, столових буряків.

Традиційно імпорт овочів збільшується в кінці зими і ранньою весною, коли власні запаси закінчуються, а продукція в теплицях українських аграріїв ще не дозріла. Багато хто помилково вважає, що імпортні плівкові овочі завжди дорожчі за вітчизняні, насправді це не так. Через високі ціни на енергоносії виробництво ранніх овочів в Україні обходиться дорожче, ніж у багатьох інших країнах. Тому і оптова, і роздрібна ціна українських помідорів вище, ніж тих, що завозять оптові постачальники овочів і фруктів, наприклад, з Туреччини. Потім вартість місцевої продукції падає, відповідно, падають і обсяги імпортних поставок. Поки що ситуація в галузі кардинально не зміниться, Україна буде мати гостру потребу закупівлі овочів оптом з-за кордону.

Наша Асоціація закуповує овочі оптом від виробників в Туреччині, Іспанії, Італії, Польщі, Македонії, Узбекистані та інших країнах світу, забезпечує повний цикл зберігання і передпродажної підготовки продукції, оперативну доставку. Ми готові надати необхідну консультаційну та юридичну допомогу з усіх питань, пов’язаних із закупівлями овочів оптом за кордоном. Головна мета Асоціації – сприяння розвитку українського ринку оптового продажу овочів, перетворення його в інвестиційно привабливий бізнес з високими стандартами.

Отже, вам більше не потрібно самим шукати надійних постачальників овочів, складати складні бізнес-плани, публікувати оголошення «Куплю овочі оптом». Просто наберіть наш номер телефону 044 500 40 21, будемо раді допомогти!