Україна – країна хлібосольна, і у нас як ніде вміють задовольнити потребу людей в їжі. Вітчизняний аграрний комплекс працює досить продуктивно, задовольняє внутрішні потреби населення і навіть поставляє свою продукцію на експорт. У той же час багато продуктів, в основному фруктово-овочевого асортименту, Україна купує за кордоном.

Попит на продукти харчування в нашій країні залишається стійким в будь-яких кризових ситуаціях, а це значить, що і в подальшому частка імпорту навряд чи буде скорочуватися. До того ж, є великий сегмент ринку фруктів і овочів, які зовсім не вирощуються в Україні: цитрусові, банани, ківі та інші дари тропіків, настільки улюблені нашими співвітчизниками.

Є група товарів, які у нас просто не вміють зберігати через відсутність технологій, достатньої кількості сховищ, газаціонних камер. Так, навіть при великому власному врожаї яблук, цибулі, картоплі, моркви та інших сільгосппродуктів по весні нерідко доводиться робляться закупівлі, щоб забезпечити країну до нового врожаю. Причина – великий відсоток втрат при зберіганні.

Для сприяння розвитку галузі, вирішення організаційних, юридичних та інших проблем постачальників овочів і фруктів була створена Всеукраїнська асоціація імпортерів овочів і фруктів (ВАІОФ).

Асоціація є великим імпортером, забезпечує якісною свіжою продукцією роздрібні торговельні організації, переробні підприємства та підприємства громадського харчування, організуємо зберігання і оперативну доставку. Крім того, ми надаємо необхідну консультаційну допомогу з питань, пов’язаних із закупівлями фруктово-овочевої продукції за кордоном. Своїм головним завданням ми вважаємо сприяння розвитку українського ринку торгівлі фруктово-овочевою продукцією, перетворення його на конкурентоспроможний привабливий бізнес з високими галузевими стандартами і професійним управлінням.

Робота Асоціації спрямована на формування сприятливих умов для динамічного розвитку підприємств-імпортерів овочів і фруктів. Особливу увагу ми приділяємо питанням технічного регулювання, активно беремо участь у вирішенні завдань, що виникають перед галуззю, ініціюємо обговорення проблемних питань з урахуванням інтересів підприємств-членів Асоціації.

Просто наберіть 044 500 40 21, приєднуйтесь до нас і користуйтеся перевагами співпраці з UAIVF вже сьогодні!