Всеукраїнська асоціація імпортерів овочів та фруктів (ВАІОФ) утворена в жовтні 2018 року. Ми є недержавною некомерційною громадською організацією, заснованою на принципах добровільності, рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів учасників. ВАІОФ здійснює свою діяльність відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про громадські об’єднання», чинного законодавства України і установчих документів Асоціації.

Всеукраїнська асоціація імпортерів овочів та фруктів створена для надання інформаційних, консультативних і представницьких послуг членам Асоціації, а також для захисту їх прав та інтересів. Метою створення Асоціації є сприяння розвитку вітчизняного ринку торгівлі імпортованими фруктами, перетворення галузі в конкурентоспроможний і інвестиційно привабливий бізнес – з професійним управлінням, високими галузевими стандартами та економічною незалежністю всіх гравців ринку.

В даний час до складу Асоціації входять:

  • ТОВ «БРОКІНТЕРКОМ»
  • ТОВ «ДНІПРОФРУКТ»
  • ТОВ «КИЇВТОРГФРУКТ»
  • ТОВ «УКРФРУТЛОГІСТИК»
  • ТОВ «ФРУКТ ТРЕЙД»
  • ТОВ «ЦИТРЕКС-УКРАЇНА»

Робота Асоціації спрямована на формування сприятливих умов для динамічного розвитку підприємств-імпортерів овочів та фруктів. Особливу увагу ми приділяємо питанням технічного регулювання. Асоціація бере активну участь у вирішенні завдань, що виникають перед галуззю, ініціює обговорення проблемних питань з урахуванням інтересів підприємств, які входять до складу Асоціації.

Всеукраїнська асоціація імпортерів овочів та фруктів відкрита для співпраці з усіма підприємствами, організаціями та об’єднаннями, які працюють у сфері імпорту овочів та фруктів. Наша діяльність спрямована на розвиток і вдосконалення відносин всередині Асоціації, зміцнення її іміджу як надійної і компетентної організації, побудову цивілізованого ринку торгівлі плодоовочевою продукцією, сприяння конструктивному діалогу між членами асоціації та представниками державних органів влади і контрольно-наглядових служб.